1887 yılından günümüze kadar kuşaktan kuşağa geçen ve değişmeyen lezzetin adresidir.
1887 yılından günümüze kadar kuşaktan kuşağa geçen ve değişmeyen lezzetin adresidir.
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Müşteri Hizmetlerine Soru Sor
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
 
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- İptal ve İade şartları

İptal ve İade şartları 
 
Siparişinizi verdikten sonra 2 saat içinde 0(342) 220 70 80 - 220 45 45 numaralı telefonu arayarak iptal edebilirsiniz.
 
Hava muhalefeti dolayısıyla gerçekleşen gecikmelerden firmamız sorumlu değildir, bu sebeple talep edilen iptaller kabul edilmeyecektir. 
 
Soğuk havalarda ürünlerimizde bulunan sade yağ donma yapacağından, oda sıcaklığında 15 dakika beklettikten sonra tüketmenizi tavsiye ederiz. 

 

Kargo ile almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden/bozmadan, ambalaj, bant, mühür, koruyucu gibi unsurları açılmaması şartı ile teslim tarihinden itibaren bir (1) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Kurye ile yapılan teslimatlarda iptal işlemi yapılamamaktadır. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz. İade işlemi sadece hava almayan ambalajlı ürünlerde mümkündür. Ambalajlı olmayan baklava ve benzeri ürünlerde iade, 27 Kasım 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Maddesi hükmü gereğince kabul edilmemektedir. 

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

 
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

 

Kullanıcı ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

 

Kullanıcının yukarıda belirtilen iade şartlarına haiz ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünün Firma’ya ulaştığı andan itibaren 10 (on) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 

 

Firma, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün Kullanıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti Kullanıcı tarafından ödenecektir. 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.