Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/imamcagd/public_html/system/controller/PageV5/PageV5.php on line 935
İşlem Rehberi
1887 yılından günümüze kadar kuşaktan kuşağa geçen ve değişmeyen lezzetin adresidir.
1887 yılından günümüze kadar kuşaktan kuşağa geçen ve değişmeyen lezzetin adresidir.
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

İşlem Rehberi

İŞLEM REHBERİ 
 
 

Üye Kaydı 

İnternet sitesinden sipariş verebilmek için üye olarak ya da üye olmadan da hızlı kayıt oluşturarak sipariş verilebilmektedir. Ana sayfada yer alan “Üye ol” butonundan üyenin üyelik bilgilerini girmesi gerekmektedir.  

Yeni bir üyelik içinise “Üye ol" butonuna tıklayarak açılan sayfada istenilen bilgilerin girilerek kayıt olunması gerekmektedir.   

İnternet sitesinden istediğiniz ürüne ulaşmak için, anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilir veya ana kategoriden ilgili ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürün sayfasından seçtiğiniz ürünlerin satın alınabilmesi için ise, ürünlerin sepetinize eklenmesi gerekmektedir.  

Dilerseniz sepetinizdeki ürünleri silebilir ya da değiştirebilirsiniz. Sepetinizde tüm ürünlerin KDV dahil fiyatları yer almaktadır.   
 

Satın Alma  

Ödeme aşamasına geçmek için sepetinizde satın alacağınız ürünleri seçtikten sonra “Satın al” butonuna basılmalıdır. Siparişin adrese gönderilebilmesi için kayıtlı bir adresin seçilmesi veya yeni bir adres girilmesi gerekmektedir.  

Akabinde ise, kargo seçimi yapılmalıdır.  

Ödeme ve Onay sayfasında alacağınız ürünün KDV hariç fiyatı, KDV tutarı, toplam tutarı bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca siparişinizdeki tüm ürünleri, fatura ve teslimat adreslerini gözden geçirebilir, gerek duyuyorsanız değişiklik yapabilir ya da satın almadan vazgeçebilirsiniz.  

Ödemenizi Kredi kartı veya Banka Havalesi ile yapabilirsiniz. 

Ödeme yapmak istediğiniz yöntemin seçilmesi ve kart bilgilerinizin girilip, Ön bilgilendirme formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi onaylandıktan sonra “Siparişi onayla” butonuna basılması gerekmektedir.  

Ödemenin kredi kartı ile yapılacak olması halinde; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır.  

Satın alma işlemi tamamlandığında size bir sipariş onay e-postası gönderilir. Daha sonra kargoya teslim edilmesi aşamasında e-postayla bilgilendirilirsiniz. 

Sipariş tamamlandıktan sonra adres veya ürün değişikliği yapılamamaktadır. Eğer siparişinizi tamamladıktan sonra adres değiştirmek isterseniz siparişinizi iptal edip yeni bir işlem yapmanız gerekir. 
 

Teslimat Bilgileri 

Ürünlere ilişkin ödeme alındıktan sonra, en kısa sürede ürün kargolanır ve sisteme kargo bilgileri girilir.  
 
Ayrıca Hesabım sayfanızdaki Siparişlerim sekmesinden de kargo şirketinin internet sitesinden ürününüzü takip edebilirsiniz. 
 

Sözleşmelerin Saklanması 

Satın aldığınız ürüne ilişkin Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi, sipariş onay e-postasıyla birlikte tarafınıza iletilmektedir. Ayrıca bu belgeler ve siparişe ilişkin diğer bilgiler kayıtlarımızda üç yıl süreyle saklanır. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden mesafeli satış sözleşmesine ulaşmanız mümkün olmayacaktır. 
 

Sipariş Bilgilerinin Değiştirilmesi - Siparişin İptali 

Üyelik sayfanızdan sipariş durumunu takip edebilir, siparişinizi kargoya ya da kuryeye teslim edilmeden önce iptal edebilirsiniz. Kargoya verildikten sonra siparişlerde iptal kabul edilmemektedir. 
 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.